EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI DARŽELIAMS

  • EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI DARŽELIAMS

Siekiame skatinti vaikų smalsumą, norą pažinti, gebėti dirbti komandoje, diskutuoti bei išbandyti modernius technologinius sprendimus. Būtent todėl vykdome edukacines programas, kurios leidžia vaikui visapusiškai tobulėti. Taip pat siekiame informaciją pateikti kuo įvairiau, prisitaikant prie kiekvieno užsiėmimo dalyvio. Todėl užsiėmimai gali būti vykdomi net keliomis kalbomis.

Tikime, kad mokymosi procesas yra nenutrūkstama veikla ir ją svarbu vykdyti visą gyvenimą. Todėl mūsų edukatoriai linkę savo žinias nuolatos tobulinti. Sekdami tokiu pavyzdžiu tikime, kad ir vaikams mokymosi procesas turėtų būti įdomi, nenutrūkstama veikla. 

Esame taip pat patogūs tuo, kad laukiame jūsų ne tik išskirtinėje, istoriškai svarbioje muziejaus teritorijoje, bet ir galime atvykti pas jus į ugdymo įstaigą. Tačiau, norint edukacinių veiklų mažiesiems edukacijų dalyviams šaltuoju metų periodu, skatiname labiau rinktis atvykimą į jūsų ugdymo įstaigą. 

 

Edukacinius užsiėmimus būtina užsisakyti iš anksto: +370 37 390357, [email protected]

 

PASTABA. Į ugdymo įstaigą vykstame kai užsakomos trys ar daugiau grupių (nuo 50 vaikų).

 

Šiuo metu muziejuje organizuojami šie edukaciniai užsiėmimai:

PAŽINKIME LĖKTUVUS | Muziejaus teritorijoje | vaikų amžius: 4-6 metai

Veiklos metu dalyviai susipažins su Lietuvos aviacijos muziejumi, jo istorija ir eksponatais. Tai iš dalies bus ekskursija, bet tuo pačiu ir orientacinis žaidimas, kuris žaidybine forma leis vaikams susipažinti su lėktuvais bei iš jų spalvų, formų, ar kitų išskiriamųjų bruožų, juos gebėti skirti.

Galiausiai, norintieji galės patirti tikro skrydžio jausmą. Edukatorių pagalba jie išbandys naujųjų technologijų pagalbą sumontuotą imituoklį.

Edukacijos trukmė: apie 1 val.

Kaina: gali kisti dėl vaikų kiekio, planuojama kaina 3 eurai. Tikslintis registracijos metu.

KODĖL SKRENDA LĖKTUVAS? | Muziejaus teritorijoje | vaikų amžius: 5-6 metai

Šis užsiėmimas yra pati populiariausia muziejaus veikla tarp moksleivių, todėl buvo pritaikyta ir mažiesiems.

Veiklos metu dalyviai susipažins su Lietuvos aviacijos muziejumi ir jo eksponatais. Tai iš dalies bus ekskursija, bet tuo pačiu ir orientacinis žaidimas, kuris žaidybine forma leis vaikams susipažinti su eksponatais bei iš jų spalvų, formų, ar kitų išskiriamųjų bruožų juos gebėti skirti.

Papildomai, edukacinės veiklos pabaigoje norintys galės išbandyti lėktuvo skrydžio valdymo imituoklį.

Edukacijos trukmė: apie 1 val.

Kaina: gali kisti dėl vaikų kiekio, planuojama 5 eurai. Tikslintis registracijos metu.

Skip to content