UŽSIĖMIMAI ĮMONĖMS ARBA DRAUGŲ KOMPANIJOMS

  • UŽSIĖMIMAI ĮMONĖMS ARBA DRAUGŲ KOMPANIJOMS

Niekas taip nestiprina komandos bendrumo jausmo kaip puikios ir prasmingos veiklos po darbo, arba dar geriau – darbo metu. Todėl siūlome nedidelėms kompanijoms apsilankyti Lietuvos aviacijos muziejuje popietę ir turiningai praleisti laiką.

Siekiame pritraukti nedideles kompanijas, tam, kad skirti kiekvienam asmeniui dėmesio ir užmegzti ryšį, kurį galima sieti ir toliau, galbūt plėtojant skirtingas veiklas ar darbus. Tad muziejus kviečia žmonių grupes atvykti į mūsų ekspoziciją ir patirti skrydį, pabandyti valdyti lėktuvą bei turėti ekskursiją, su savo srities profesionalais, kurie aiškiai, prisitaikant prie jūsų norų, siekių ir susidomėjimo lygio, veda jums ekskursiją apie Lietuvos aviacijos istoriją.

Jeigu nedomina arba neturite laiko bendrai bendradarbių veiklai, galite apdovanoti tiesiog savo darbuotojus, kolegas, draugus mūsų dovanų kuponu. Kuponas, lyginant su kitais, yra pakankamai pigus, o emocinės ir patyriminės patirties ir prasmės turi daug. Tad nupirkę dovanų kuponą leisite asmeniui ne tik išbandyti skrydį, bet ir apsilankyti pačioje ekspozicijoje.

 

Kylant daugiau klausimų, galite kreiptis į mūsų nurodytus kontaktus, arba tiesiogiai į viešųjų ryšių specialistę el. paštu [email protected], arba skambinti 865759686

 

Skip to content