Orientacinis žaidimas-ekskursija „Stepono Dariaus Kaunas“

  • Orientacinis žaidimas-ekskursija „Stepono Dariaus Kaunas“
2021-10-22

Spalio 29–30 dienomis Lietuvos aviacijos muziejus kviečia sudalyvauti orientaciniame žaidime-ekskursijoje pažintiniu maršrutu Stepono Dariaus Kaunas. Dvi dienas, penktadienį ir šeštadienį, įvairiose miesto vietose gyventojai pagal sudarytą planą galės dalyvauti orientacinėse varžybose ir pažintinėse ekskursijoje, kurių metu susipažins su transatlantinio lakūno S. Dariaus biografiją iliustruojančiomis Kauno vietomis.

Šio laikino maršruto sukūrimas yra skirtas Stepono Dariaus 125-osios gimimo metininėms pažymėti (1896-1933). S. Darius 1920–1927 metų laikotarpiu gyveno Kaune. Čia sutiko savo būsimą žmoną Jaunutę, vedė ir susilaukė dukros, atliko tarnybą karo aviacijoje, sportavo, užsiėmė visuomenine veikla. Šiame mieste ir palaidotas. Kiekviename iš taškų dalyvių lauks QR kodai, kuriuos nuskanavus išmaniaisiais telefonais bus galima daugiau sužinoti apie konkrečios vietos ir S. Dariaus biografijos sąsajas. Žaidimo dalyviai, aplankę daugiausiai vietų ir jomis pasidalinę LAM socialiniuose tinkluose su grotažyme #SteponasDarius125 ir #AviacijosMuziejus, bus apdovanoti specialiai sukurtais marškinėliais, kitais prizais. Orientaciniame žaidime-ekskursijoje dalyvauti bus galima įvairiomis transporto priemonėmis ar pėsčiomis.

Šis Lietuvos aviacijos muziejaus sukurtas orientacinis žaidimas yra ir naujo projekto #SteponasDarius125. Šeimų aviacijos akademija dalis. Penktadienį, spalio 30 d., 18 val. dalyvių lauks šventinis projekto pristatymo ir atidarymo koncertas su KTU pučiamųjų grupe The Brass Bees.

Detalesnė informacija apie projektą ir registracija į renginius bus paskelbta trečiadienį LAM interneto svetainėje www.lam.lt ir feisbuko paskyroje @AviacijosMuziejus.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, parneris – Advokatų profesinė bendrija „Averus“.

Skip to content