DARBO PASIŪLYMAI

  • DARBO PASIŪLYMAI
EDUKACIJOS IR LANKYTOJŲ APTARNAVIMO SKYRIAUS VEDĖJAS

Darbo specifika. Skyriaus vedėjas organizuoja skyriaus darbą: nustato prioritetines Skyriaus darbo kryptis, sudaro metinius planus, įskaitant ir metines veiklas muziejaus padaliniuose. Taip pat vedėjas organizuoja/kuruoja/padeda rengti muziejuje vykstančius renginius, parodas, šventes ir pan. Skyriaus atstovas rengia, kontroliuoja ir teikia projektinio finansavimo paraiškas edukaciniams užsiėmimas ir šią veiklą planuoja, organizuoja, esant poreikiui – joje dalyvauja ir ją veda (net jei tai vyksta nuotoliniu būdu, išvažiuojamųjų edukacijų metu ar padalinių teritorijose vykstančiose veiklose). Skyriaus vedėjas vykdo ir rinkodaros, marketingo darbus, ieško, inicijuoja naujus kultūros projektus.

Skyriaus vadovas yra atsakingas už Muziejaus pristatymą visuomenei, žiniasklaidai ir esant reikalui atualią informaciją pateikia socialiniuose tinkluose ar kituose Muziejaus naudojamose medijose. Šią veiklą vedėjas vykdo ne vien tik Lietuvos teritorijoje, bet ir stengiasi stiprinti ryšius ar ieškoti naujų kontaktų tarptautiniu mastu. Taip pat, skyriaus vadovas ieško būdų kaip bendrauti su visuomene, didinti jos prieinamumą ir plėsti kitas Muziejaus galimybes ir veiklas.

Reikalavimai. Vedėjas privalo turėti mažiausiai 2 metų darbinę patirtį kultūros, švietimo ar sporto vadybos srityje. Privalumas – darbo muziejuje patirtis. Taip pat reikalinga tarptautiškumo patirtis (studijos, darbinė patirtis, dalyvavimas konferencijose, projektuose), anglų kalbos B2-C1 lygis ir aukštas kompiuterinio raštingumo lygis.

Atlyginimas. Bazinis koef. – 7.4

Kandidatavimas. El. būdu (per VATIS Prašymų teikimo modulį) iki sausio 2 dienos.

El. paštu direktorius@lam.lt siųsti savo gyvenimo aprašymą ir laisvos formos motyvacinį laišką.

Skip to content