DARBO PASIŪLYMAI

  • DARBO PASIŪLYMAI

Šiuo metu Lietuvos aviacijos muziejuje Kaune laukiame naujų kolegų:

VIEŠŲJŲ RYŠIŲ IR RINKODAROS SPECIALISTAS

Numatoma darbinė veikla: muziejaus informacinės sklaidos, ryšių su visuomene, reklamos užtikrinimas, auditorijos tyrimai ir plėtra, lėšų pritraukimas, projektinė veikla, kūrybinių tekstų rašymas, renginių organizavimas, išmanių sprendimų diegimas ekspozicijose, parodose, renginiuose.

Reikalavimai: turėti aukštąjį humanitarinių ar socialinių mokslų krypties išsilavinimą; turėti gerus viešojo kalbėjimo ir kūrybinio rašymo įgūdžius; turėti mažiausiai vienerių metų darbo ryšių su visuomene, marketingo ar reklamos srityse praktikos; išmanyti darbo su tradicine ir socialine žiniasklaida specifiką; mokėti anglų kalbą ne žemesniu kaip B2 lygmeniu.

Etato dalis – 100 %

Atlyginimas – 5,5-6,6 koef. Yra galimybė gauti projektinį atlygį. O nuo antrų darbo metų – ir kintamąją darbo užmokesčio dalį.

Laisvos formos CV ir trumpą laisvos formos laišką, kodėl norėtumėte dirbti Lietuvos aviacijos muziejuje ir kaip šiame darbe geriausiai galėtumėte save realizuoti, siųskite el. paštu: direktorius@lam.lt iki vasario 14 d.

EDUKATORIUS-LANKYTOJŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS

Numatoma darbinė veikla: muziejaus edukacinių programų įgyvendinimas (edukacinių užsiėmimų, ekskursijų kūrimas ir vedimas); lankytojų aptarnavimas; pagalba organizuojant renginius.

Reikalavimai: turėti aukštąjį humanitarinių ar socialinių mokslų krypties išsilavinimą; turėti darbo su vaikais, jaunimu patirties; mokėti anglų kalbą ne žemesniu kaip B2 lygmeniu.

Atlyginimas – 5,5 – 6,4 koef. Yra galimybė gauti projektinį atlygį. O nuo antrų darbo metų – ir kintamąją darbo užmokesčio dalį.

Laisvos formos CV ir trumpą laisvos formos laišką, kodėl norėtumėte dirbti Lietuvos aviacijos muziejuje ir kaip šiame darbe geriausiai galėtumėte save realizuoti, siųskite el. paštu: direktorius@lam.lt iki kovo 24 d.