Išskirtiniai D. Paužuolio pasirodymai gimtadienio šventėje

  • Išskirtiniai D. Paužuolio pasirodymai gimtadienio šventėje
2020-09-08

Pranešimas spaudai

Šalia S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo įsikūręs Lietuvos aviacijos muziejus šiemet švenčia trisdešimties metų veiklos sukaktį. Rugsėjo 11 d., penktadienį, nuo 18 val. kauniečiai ir miesto svečiai laukiami gimtadienio šventėje „30 dangaus atspalvių“.

Muziejaus planas atšvęsti „su trenksmu“ pavasarį dėl karantino buvo perkeltas į rudenį. Kad šventėje apsilankyti būtų gera ir aviacijos, ir meno mėgėjams, sudaryta smagi ir įvairi programa. O šventinį pasibuvimą muziejuje pradės ir užbaigs aviaciniai pasirodymai.

Pasveikinimus danguje ruošia Kauno aeroklubo akrobatinių lėktuvų pilotai ir radijo bangomis valdomų aviamodelių pilotas, daugkartinis pasaulio čempionas Donatas Paužuolis. D. Paužuolis šiai progai ruošia net tris skirtingus pasirodymus, kurie taps renginį apjungiančiu akcentu. „Mėginsiu nustebinti renginio svečius. Šou lauke bus su specialiais efektais, kurie papuoš akrobatinį pasirodymą. O skrydis muziejaus salėje, prieš pat pasirodant „Aura“ šokėjams, taip pat bus išskirtinis. Naudosiu varžybinį aviamodelį, su kuriuo dalyvauju ir pasaulio taurės etapuose bei čempionatuose. Kadangi muziejaus erdvė yra nestandartinė, joje gausu įvairių gabaritų eksponatų, manau, žiūrovams bus įdomu pamatyti, kaip šiuolaikinis ultra lengvas modelis gali „nardyti” tarp tikrų lėktuvų. O vakaro kulminacija taps naktinis skrydis su specialiu apšvietimu ir pirotechnika. Lietuvoje tai yra naujovė. Mano žiniomis niekas naktinių šou nei su modeliais nei su tikrais lėktuvais iki šiol nedarė.“

Dalyvių laukia ir specialiai muziejaus gimtadieniui sukurtas Kauno šokio teatro „Aura“ pasirodymas, kurio pastatymu rūpinasi choreografė Birutė Letukaitė ir kompozitorius Antanas Jasenka. O prieš naktinį aviamodelio šou su fejerverkais dalyvių laukia retro džiazo ir svingo trio „The Ditties“ koncertas „po lėktuvo sparnu“. Lėktuvas, kuris šiam pasirodymui priglaus atlikėjas, yra atkurtas tarpukarinis Antano Gustaičio ANBO-II.

Šventės programa ir detalesnė informacija: spauskite čia

Šalyje galiojant ekstremaliai situacijai, renginio metu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų.

Šventės partneriai: Kauno šokio teatras „Aura“, Kauno aeroklubas, RC Air Shows, Fotografijos muziejus, „Parkavimas Kaune”, „ANBO eskadrilė”, Pilotai.lt

Planuojama renginio pradžia: 18 val., pabaiga: 22.30 val.

Renginio vieta: Lietuvos aviacijos muziejus, Veiverių g. 132, Kaunas

Bilieto kaina: muziejaus lankytojo bilietas – 3 Eur arba 1,5 Eur

Kontaktai pasiteiravimui: [email protected], 8 606 97033

Nuotrauka: Dariusstudio.lt

Skip to content