Nuotoliniai edukaciniai užsiėmimai apie aviaciją

  • Nuotoliniai edukaciniai užsiėmimai apie aviaciją
2020-12-07

Lietuvos aviacijos muziejus moksleiviams siūlo virš dešimties edukacinių užsiėmimų aviacijos bei ugniagesybos temomis. Deja, dėl šalyje įvesto karantino, sugriežtintų mokymosi ir bendravimo sąlygų, „gyvi“ susitikimai muziejuje negali vykti.

Nuo gruodžio 8 d., muziejus, siekdamas ir toliau šviesti visuomenę, ypatingai jaunąją kartą, aviacijos istorijos temomis, vienus populiariausių savo edukacinių užsiėmimų – „Kodėl skrenda lėktuvas“ ir „Lituanica“ žygis“ – kelia į virtualią erdvę.

****

Nuotolinio užsiėmimo „Kodėl skrenda lėktuvas?“ metu moksleiviai bus supažindinti su Lietuvos aviacijos istorija, aviacine technika, lakūno profesija. O per virtualų užsiėmimą „Lituanica“ žygis“ dalyviai sužinos apie lakūnų S. Dariaus ir S. Girėno skrydį per Atlanto vandenyną, išgarsinusį Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Visų pradinių ir vidurinių mokyklų moksleiviai, neformaliojo ugdymo būreliai kviečiami užsisakyti šiuos nuotolinius edukacinius užsiėmimus. Vieno užsiėmimo kaina: 8 Eur (visai klasei ar grupei) plius 1,5 Eur dalyvio mokestis* (kiekvienam moksleiviui). Daugiau informacijos susisiekus: [email protected], 8 37 390 357

 

*Nuo 2021 m. sausio 2 d. nuotolinių edukacinių užsiėmimų dalyvio mokestis – 2 Eur

Skip to content